WM2017 - Podstawowe informacje

W 2017 roku zapraszamy do lasów tuż za granicami Warszawy - do leśnictwa Czarna Struga. Lasy te zapewniają obcowanie z typowym mazowieckim terenem. Niewielkie wydmowe wzniesienia z mikrorzeźbą oraz bardzo bogatą gamą obiektów po-wojennych - doły, rowy. Jak większość Mazowsza będziemy mieli lasy od bardzo szybkich do dość gęstych. Dodatkowym uatrakcyjnieniem będą tereny podmokłe i mocno meliorowane -rowy, strumienie, kanałki.

Rok 2017 i 3 edycja Warszawskiej Mili to 2 biegi średniodystansowe z klasyfikacją łączną. Wszystkich chętnych, be względu na wiek, zapraszamy do startu w kategorii M21. W niedzielę, 30.04. kategoria M21 odbędzie się na dystansie 1 Mili Warszawskiej, czyli ok. 7146m, ze specjalną klasyfikacją oraz nagrodami dla najlepszych.

WM2017 po raz kolejny zaprasza na nowy teren, na nową mapę, która od grudnia 2016 nabiera mocy i czeka na wiosenną aktualizację. Trasy już również są przygotowane i można już zapoznawać się z parametrami tras na oba dni. Wszystkie informacje o zawodach dostępne są już na stronie internetowej oraz w Biuletynie nr 1. Formularz zgłoszeń na stronie Polskiego Związku Orientacji Sportowej jest już dostępny.

Istnieje możliwość skorzystania z noclegów dostępnych dla uczestników GPM. Zachęcamy oczywiście do startu również w Grand Prix Mazowsza i stworzenie sobie 5-dniówki na Mazowszu. Ale z noclegów można skorzystać niezależnie od GPM. Informacja o zakwaterowaniu