More Website Templates @ TemplateMonster.com - April 21, 2014!

Witamy na Mazowszu!

Po raz piąty Warszawska Mila czeka na Was. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie? Zapraszamy 27-28.04.2019r.

To już 5 edycja naszej klubowej imprezy. Ponownie zapraszamy na 2 dni i nawet 3 biegi. I już tradycyjnie kolejny raz nowy teren, tym razem tylko częściowo.

Za to kolejny raz w nowej formule - łączącej biegi indywidualne i zespołowe. W 2019 roku będzie Warszawska Mila i Warszawska Piątka

Sobota rano, 27.04.2019 to tradycyjna Warszawska Mila. Zgodnie z XVIII-wiecznym prawem 1 Mila Warszawska (zwana również Polską) wynosi w przybliżeniu 7146 metrów.

Podczas biegu rozegrane zostaną biegi memoriałowe: Memoriał Helenki Zielczyńskiej i Memoriały Andrzejów: Berenta, Kędziorka, Pasionka. Wielu osób zasłużonych dla orientacji mazowieckiej oraz naszej klubowej.

Sobota wieczór i niedziela, 27-28.04.2019 - Warszawska Piątka - sztafety pięciozmianowe, w tym 2 zmiany nocne i 3 dzienne. Osoby startujące w nocy mogą również biegać w dzień, czyli potrzeba minimum 3 osoby do stworzenia zespołu. Dopuszczane będą wszelkie kombinacje - nie ma wymogu reprezentowania klubu, województwa, etc. Pełna kategoria Open. Start 1 i 2 zmiany nastąpi o jednej porze. Restart zmiany 3 rano w niedzielę wg strat po biegach nocnych.

Niedziela, 28.04.2019 - kontynuacja sztafet oraz bieg średniodystansowy dla osób bez sztafety.

Najnowsze

Nowa edycja

Nowa formuła, biegi indywidualne i sztafetowe, Memoriały Helenki i 3 Andrzejów. To wszystko w 5 edycji WM.
Biuletyn
Listy
Wyniki

Wspierają nas: