More Website Templates @ TemplateMonster.com - April 21, 2014!

Witamy na Mazowszu!

Warszawska Mila czeka na Was. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie? Zapraszamy 28-29.04.2018r.

To już 4 edycja naszej klubowej imprezy. Ponownie zapraszamy na 2 dni i 2 biegi średniodystansowe. I już tradycyjnie kolejny raz całkowicie nowy teren.

Start w Warszawskiej Mili oraz sportowy pobyt na Mazowszu można połączyć z udziałem w Grand Prix Mazowsza w dniach 1-3 maja.
Etap II w kat. M21 rozgrywany będzie na dystansie 1 Mili Warszawskiej z nagrodami rzeczowymi,które ucieszą każdego biegacza na orientację. Zgodnie z XVIII-wiecznym prawem 1 Mila Warszawska (zwana również Polską) wynosi w przybliżeniu 7146 metrów.

Dodatkową atrakcją będzie impreza towarzysząca Trofeum ZAZU30 w dniu 30. kwietnia 2018. To zawody z okazji 30 lat startów w BnO Przemka Patejko, będą łączyć Micr-O z Knock-out sprintem.

W 2018 roku odbędą się 2 biegi memoriałowe. W kategorii M60 zostanie rozegrany Memoriał Andrzeja Pasionka, natomiast w M70 - Memoriał Andrzeja Kędziorka.

Najnowsze

Nowa zakładka

W górnym menu pojawiła się nowa zakładka. Są tam zebrane wszystkie wyniki, międzyczasy, zdjęcia i dzisiaj pojawią się również mapy.

Etap 1 za nami

Po odświeżeniu strony, na dole po prawej pojawią się wyniki oraz międzyczasy z dzisiejszych zmagań.

Komunikat techniczny

Biuletyn nr 2 już dostępny. Wszystkich zapraszamy na godz. 15:00 na otwarcię i uczczenie pamięci p. Helenki minutą ciszy. Proszę odświeżyć stronę.

Listy, listy!

Zapraszamy do zapoznania się i zweryfikowania poprawności danych. Poniżej na środku strony są odnośniki do listy zgłoszonych wg klubów i kategorii. (należy odświeżyć stronę, jeżeli nie widać linków).

Wspierają nas: