ZAZU TOUR – Podsumowanie

Czas rozpocząć sezon 2024. To dobry moment na krótkie podsumowanie Jesiennego i Zimowego cyklu treningów ZAZU Tour.

Garść statystyk. Podczas 10 treningów wystartowało 727 osób. Odwiedziliśmy 8 różnych map, w tym 2 mapy dwukrotnie. Udało się Was zaskoczyć terenami, które do tej pory wykorzystane były po raz ostatni w 2012, 2014 roku, ale również nowszych z 2017-2021 roku. Dla wielu z Was był to pierwszy start na niektórych mapach.

Jesień przebiegła pod znakiem krótszych, technicznych tras. Gdy treningi zimowe to zdecydowanie dłuższe trasy. Ponadto zimowe trasy czasami zaskoczyły Was nietypowym dla mnie NIE powtarzaniem punktów, brakiem pętelek, a za to bardzo klasyczny wyglądem tras.

Do tego ostatni runda – mała tradycja i chyba mój nowy znak rozpoznawczy: brak linii północy na mapie 🙂

Mam nadzieję, że wszyscy z Was byli zadowoleni. Podobały się Wam trasy i mapy. Dla mnie to była znakomita możliwość potrenowania i odbudowania zaufania. Dlatego już teraz zapraszam Was na jeszcze trudniejsze wyzwanie – cykl treningów nocnych. W połowie maja MP w Nocnym BnO. Przygotujmy się do nich. Zapraszam w czwartki 11.04., 9.05. i 16.05. oraz jednorazowo w środę 17.04. Szczegóły na dedykowanej stronie – menu u góry strony. Zapraszam!!!

Ponadto coraz więcej szczegółów udaje się ustalić w sprawie X Warszawskiej Mili. W dniach 7-8 września 2024 zapraszam na 3 bieg w 2 dni: sprint leśny, bieg nocny w sobotę oraz bieg średniodystansowy w niedzielę. Tym razem sięgamy jeszcze głębiej do historii i zapraszam do Dąbrówki Szlacheckiej (PKP Warszawa Płudy), na Góry Skierdowskie oraz południową część starej mapy Choszczówka-Niwka (PKP Warszawa Choszczówka). To teren gdzie 29 lat temu odbywała się 5-dniowa impreza Grand Prix Warszawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *